Styczeń 17 2018 19:11:07
Nawigacja
· Strona główna
· Kadra zespołu Śląska
· Osiągnięcia
· Kalendarz Speedrowerowy
· Terminarz ekstraligi
· Sponsorzy i Partnerzy
· Zapraszamy do współpracy
· Zostań naszym sponsorem
· Linki
· Download
· Kontakt
· Kalendarium
· Galeria zdjęć
· Szukaj
Reklamy
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Powitanie
MKS MOTOKRIS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE
oficjalna strona sekcji speedrowera
Święta, święta, święta
Newsy
Zdrowych, spokojnych, pogodnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz Szczęśliwego Nowego Roku


życzy Zarząd MKS Śląsk Świętochłowice

Dziękujemy!


OSiR Bytom – nie tyle sponsor, co partner przy organizacji Indywidulanych Mistrzostw Polski. Dzięki wsparciu naszych Przyjaciół z Bytomia kibice, którzy wybrali się na zawody speedrowerowe 24 września, w więc finał IMP mogli oglądać te ciekawe i emocjonujące zawody z pozycji wygodnych przenośnych trybun.

Dziękujemy!


MATERIAŁY BUDOWLANE KENPOL – znana od wielu lat na rynku budowalnym marka. Partner na wielu placach budów i nie tylko. Od kilku sezonów z małymi przerwami to jeden z tych sponsorów, który również wspiera sekcję speedrowera.

Dziękujemy!


ARCELOR – MITTAL – były zakład o nazwie Huta Florian, zakład, który na stałe wpisał się w krajobraz Świętochłowic przez lata wspierał sekcję żużlową przyczyniając się do jej wielu wspaniałych sukcesów, dziś wspiera speedrower.

Dziękujemy!


RADEX – STAL – firma, która współpracuje z sekcją speedrowera od niedawna, ale to solidny partner w branży metalowej. Blachy, profile, elementy gięte, prawdziwe centrum stalowe.

Dziękujemy!


HURTOWANIA – SERWIS OPON MISZTAL – to solidny gracz na rynku oponiarskim z którym współpracuje wiele podmiotów, tym bardziej nam miło, że sekcja speedrowera może liczyć na takie wsparcie. Opony mniejsze, większe i bardzo duże to domena naszego sponsora.

Dziękujemy!


HAT TRIK – sponsor, który od tego roku nawiązał z nami współpracę, jakże miłą i sympatyczną, bowiem w gronie naszych sponsorów, to jeden z niewielu sponsorów reprezentowany przez kobietę. Hat Trik to sklep spożywczy w którym kupisz wszystko, co niezbędne na codzień, aby ugotować pyszny obiad, czy zjeść dobre śniadanie. Miejsce godne codziennych zakupów.

5,828,638 unikalne wizyty